Предмет: Физика,
автор: 366786434800103
Під дією сили 200 H тіло рухається прямолінійно. Якою є маса тіла, якщо рівняння руху має вигляд x=75+30t+0,5t²?
150 кг
30 кг
200 кг
20 кг
Ответы
Автор ответа:
4
Дано
x=75+30t+0,5t²
F=200 H
------------
Знайти m
Рішення -
F=a * m
де a – прискорення.
З рівняння руху x=75+30t+0,5t² бачимо, що a = 0,5 * 2 = 1 м /с^2.
Тоді F=a * m = 1 * 200 = 200 H
Похожие вопросы