Предмет: Химия, автор: aa2009shtepa

Обчисліть масову частку фосфору у оксиді,що утворюється в результаті окиснення РН3 пжпжжп помогите

Ответы

Автор ответа: galinakrikkun
2

Ответ: 43.7%

Объяснение:

2PH3 + 4O2 --> P2O5 + 3H2O

М(Р2О5)=62+80

2142--100%

62-----х

х=62*100/142=43.7%


aa2009shtepa: Спасибо!!!Огромное
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: dianatuleneva619