Предмет: Математика,
автор: linnikkirill501
Купили 0.8 кг цукерок і 1.5 кг печива.Скількі заплатили за всю покупку якщо, 1кг печива коштує 35.2 грн а 1кг цукерок у 2.5 рази дорожчий за 1кг печива?
Ответы
Автор ответа:
0
1 кг печива коштує 35.2 грн, тому 0.8 кг печива коштує:
0.8 * 35.2 = 28.16 грн
1 кг цукерок коштує 2.5 * 35.2 = 88 грн, тому 0.5 кг цукерок коштує:
0.5 * 88 = 44 грн
Отже, за всю покупку заплатили:
28.16 + 44 = 72.16 грн
Відповідь: 72.16 грн.
Автор ответа:
1
Ответ:
123,2
Пошаговое объяснение:
1) 35,2×2,5=88 (гр.) - за 1 кг цукерок
2) 88×0,8=70,4 (гр.) - стоимость цукерок во всей покупке
3) 35,2×1,5=52,8 (гр.)
4) 70,4+52,8=123,2 (гр.) стоимость всей покупки
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: dchekanov77
Предмет: Математика,
автор: adamukalskij
Предмет: Английский язык,
автор: penkovadasha2012
Предмет: Другие предметы,
автор: tefaje4196
Предмет: Математика,
автор: sofiakul19