Предмет: Математика, автор: linnikkirill501

Купили 0.8 кг цукерок і 1.5 кг печива.Скількі заплатили за всю покупку якщо, 1кг печива коштує 35.2 грн а 1кг цукерок у 2.5 рази дорожчий за 1кг печива?

Ответы

Автор ответа: nensi651
0

1 кг печива коштує 35.2 грн, тому 0.8 кг печива коштує:

0.8 * 35.2 = 28.16 грн

1 кг цукерок коштує 2.5 * 35.2 = 88 грн, тому 0.5 кг цукерок коштує:

0.5 * 88 = 44 грн

Отже, за всю покупку заплатили:

28.16 + 44 = 72.16 грн

Відповідь: 72.16 грн.

Автор ответа: 321glebchik12
1

Ответ:

123,2

Пошаговое объяснение:

1) 35,2×2,5=88 (гр.) - за 1 кг цукерок

2) 88×0,8=70,4 (гр.) - стоимость цукерок во всей покупке

3) 35,2×1,5=52,8 (гр.)

4) 70,4+52,8=123,2 (гр.) стоимость всей покупки

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: dchekanov77
Предмет: Математика, автор: adamukalskij
Предмет: Математика, автор: sofiakul19