Предмет: Химия,
автор: RyanGosling123
ОБЧИСЛІТЬ МАСУ ОЛОВА, ЩО МОЖНА ДОБУТИ ВЗАЄМОДІЄЮ СТАНУМ(II) ОКСИДУ З
АЛЮМІНІЄМ МАСОЮ 0,54кг.
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m(Al)=540г
SnO
Знайти:
m(Sn)=
Р-ня:
M(Sn)=119г/ммоль
M(Al)=27г/моль
m(Sn)=119×540/27=22380г
В:m(Sn) = 2380г
levterovaula850:
что значит Р-ня?
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: evgurtovaja
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dusengazinaadela726
Предмет: Физика,
автор: lizok0782
Предмет: Алгебра,
автор: telepusik06
Предмет: Алгебра,
автор: DETECTIV372