Предмет: Физика, автор: Jora838

На якій висоті розташований оглядовий майданчик телевізійної вежі, якщо атмосферний тиск біля підніжжя вежі становить
760 мм рт. ст., а на висоті майданчика — 740 мм рт. ст

Ответы

Автор ответа: alloallo4474
5

З підвищенням висоти на 12 м атмосфера понижується на 1 мм.рт.ст. Знайдемо різницю атмосфер на різних висотах: Знайдемо висоту: 1220=240 м

760-740=20 мм.рт.ст.


amber0501: Поблизу поверхні Землі через кожні 11 м висоти тиск меншає приблизно на 1 мм рт. ст. Рземли=760 мм рт. ст.
Р=740 мм рт.ст.
760-740=20 мм.рт ст.
Составим пропорцию:
11м____1 мм рт. ст.
х м ____20 мм рт.ст
11/x=1/20
x=11*20/1=220
Ответ:Высота башни 220 м
Похожие вопросы