Предмет: Другие предметы, автор: surnazar67934

За місяць поточного року підприємство відвантажило покупцям 25 000 літрів спирту. Договірна ціна (без акцизного податку і ПДВ) одного літра - 8,50 грн. Акцизний податок - 0,5 ЄВРО за 1 літр. Визначити ціну товару з урахуванням акцизного податку і ПДВ; 1 ЄВРО – 29 грн.​

Ответы

Автор ответа: falusytubejaste
1

Перш за все необхідно перевести ціну акцизного податку з євро до гривні:

0,5 € * 29 грн./€ = 14,5 грн.

Тоді загальна ціна одного літра спирту з урахуванням акцизного податку буде:

8,50 грн./л + 14,5 грн./л = 23 грн./л

Далі, щоб знайти ціну товару з урахуванням ПДВ, потрібно додати до ціни з урахуванням акцизного податку 20% ПДВ:

23 грн./л + 0,2 * 23 грн./л = 27,6 грн./л

Таким чином, ціна одного літра спирту з урахуванням акцизного податку та ПДВ становить 27,6 грн./л. За 25 000 літрів спирту підприємство отримало:

25 000 л * 27,6 грн./л = 690 000 грн.

ChatGPT Feb 13 Version. Free Research Preview. Our goal is to make AI systems more natural and safe to interact with. Your feedback will help us improve.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vivaiai00