Предмет: Физика, автор: veronikazagorovska7

Обчислити опір провідника, якщо напруга становить 2 кВ, а сила струму дорівнює 10 А.


ВикаБач: R=U/I=2000/10=200ом

Ответы

Автор ответа: falusytubejaste
0

Опір провідника можна обчислити за формулою:

R = U / I,

де R - опір провідника, U - напруга, I - сила струму.

Підставляючи в формулу відповідні значення, отримаємо:

R = 2 кВ / 10 А = 0.2 кОм (килоом).

Отже, опір провідника дорівнює 0.2 кОм.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: zanfirovkirill80
Предмет: География, автор: aslandikaev56