Предмет: Химия, автор: pelmenpelmenev161

Срочно помогите,даю много баллов!
Нужно зделать с дано и т.д​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: olyanchek
0
Дано: m(Al) = 32,4 г
Знайти: V(H2) - ?
Розв’язання:

Al + H2SO4 → Al2(SO4)3 + H2↑

n(H2) = n(H2SO4) = 1 моль - на 1 моль виділяється 1 моль водню

За реакцією на 1,2 моль алюмінію виділяється 3,6 моль водню. Тепер ми можемо використати стандартний об'єм молярного газу (V = nRT/P) для визначення об'єму водню:

кількість молей водню = 3,6 моль
температура = 273 + 25 = 298 К
стандартний тиск = 1 атм

V = nRT/P = (3,6 моль) * (0,0821 Л·атм/моль·К) * (298 К) / (1 атм) = 89,6 Л
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: plahoninaalina
Предмет: Геометрия, автор: Milana210417