Предмет: Химия,
автор: mariyawvw
СРОЧНО! С ДАНО И РЕШЕНИЕМ. Який об'єм (н. у.) сульфур(IV) оксиду прореагував із водою, якщо внаслідок реакції утворилося 16,4 г сульфiтної кислоти.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Х л 16,4 г
SO2 + H2O -> H2SO3
n=1 моль n=1 моль
Vm=22,4 л/моль М = 82 г/моль
V = 22,4 л m=82 г
Х л SO2 - 16,4 г H2SO3
22,4 л SO2 - 82 г H2SO3
V(SO2) = 22,4 * 16,4 / 82 =4,48 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: zhuravely
Предмет: Математика,
автор: temirbekovagaliua81
Предмет: Математика,
автор: mozhitova
Предмет: Математика,
автор: chinchilla200
Предмет: Физика,
автор: kamzovaa