Предмет: Химия,
автор: direcktor2008
Обчисліть кількість речовини гідроксиду, що містяться у 62,5 г магній гідроксиду.
Ответы
Автор ответа:
0
Молекулярна маса магній гідроксиду складається з атомної маси магнію (Mg) і двох атомів кисню (O) та одного атома водню (H).
Магній: 24,31 г/моль
Кисень: 15,99 г/моль
Водень: 1,01 г/моль
Отже, молекулярна маса магній гідроксиду:
Mg(OH)2 = 24,31 г/моль + 2(15,99 г/моль + 1,01 г/моль) = 58,33 г/моль
Тепер можемо використовувати формулу:
кількість речовини = маса / молекулярна маса
кількість речовини Mg(OH)2 = 62,5 г / 58,33 г/моль = 1,07 моль
Тому кількість речовини гідроксиду у 62,5 г магній гідроксиду становить 2,14 моля, оскільки в кожній молі Mg(OH)2 міститься 2 молі гідроксиду (OH).
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: yuliavolik30
Предмет: Литература,
автор: lizunya1803
Предмет: Алгебра,
автор: tomaraguselnikova24
Предмет: Математика,
автор: holodoky8