Предмет: Физика,
автор: daniilt532
Найдите архимедову силу,действующую на тело объемом 2 м^3.Погруженный в керосин.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
V=2м^3
p=820кг/м^3(вага керосину)
Объяснение:
Розв'язання
m=V*p=2м^3*820кг/м^3=1640кг
F_A= m*g=1640кг*9,8м/с^2=16072Н
Отже, Архімедова сила, що діє на тіло об'ємом 2м^3, занурене в керосині, дорівнює близько 16072 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: i86246644
Предмет: Химия,
автор: sneretina8
Предмет: Геометрия,
автор: kirilshishov940
Предмет: Математика,
автор: klkls00