Предмет: Физика,
автор: Misha0061
Яку відстань пройшло тіло за 10 с, якщо за 4 с рівноприскореного руху без початкової швидкості тіло пройшло 9 м?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Ми можемо використати формулу рівноприскореного руху, щоб вирішити цю задачу. Формула для відстані рівноприскореного руху без початкової швидкості має вигляд:
d = 1/2 * a * t^2
де d - відстань, яку пройшло тіло, a - прискорення, t - час.
Ми знаємо, що за 4 с тіло пройшло 9 м. За цими даними ми можемо знайти прискорення:
9 м = 1/2 * a * (4 с)^2
a = (2 * 9 м) / (4 с)^2
a = 0.5625 м/c^2
Тепер ми можемо використати це прискорення, щоб знайти відстань, яку тіло пройшло за 10 с:
d = 1/2 * a * t^2
d = 1/2 * 0.5625 м/c^2 * (10 с)^2
d = 28.125 м
Отже, тіло пройшло 28.125 м за 10 с руху з рівноприскореним рухом без початкової швидкості.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: armuz0102030405
Предмет: Українська мова,
автор: salostanislav648
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: alinakrab06
Предмет: Українська література,
автор: kosinov493