Предмет: Физика,
автор: simonovatetana006
Знайдіть напругу на провіднику з опором 15 Ом, якщо через нього за 2 хв проходить ток 384Кл.
Ответы
Автор ответа:
10
Ответ:
Напруга на провіднику може бути знайдена за допомогою закону Ома:
U = IR,
Спочатку треба знайти силу струму за формулою:
I = Q/t,
де Q - кількість електричного заряду (в Кл), а t - час (в с).
Підставляємо:
I = 384 Кл / 120 с = 3,2 Кл/с
Тепер можемо знайти напругу на провіднику:
U = IR = (3,2 Кл/с) * 15 Ом = 48 В
Отже, напруга на провіднику з опором 15 Ом за умов дорівнює 48 В.
ksendziknikita:
будь ласка розв'язжіть у мене в профілі задачу
Похожие вопросы