Предмет: Физика, автор: mariiapakhomova

будь ласка допоможіть,даю 20 балів
Швидкість руху автомобіля масою 1,5 т змінюється під час прямолінійного руху за законом = 4+0,5 t (значення величин у формулі наведено в CI). Чому дорівнює рівнодійна прикладених до автомобіля сил.

Ответы

Автор ответа: movlianoleksandra
3

Ответ:

Закон руху автомобіля можна записати як:

v(t) = 4 + 0.5t,

де v - швидкість автомобіля в м/с, t - час в секундах.

Щоб знайти рівнодійну силу, необхідно знати другий закон Ньютона, який говорить, що сума сил, що діють на тіло, дорівнює добутку маси тіла на прискорення, тобто:

ΣF = m*a,

де ΣF - рівнодійна сила, m - маса тіла, a - прискорення тіла.

Оскільки ми знаємо закон руху, ми можемо знайти прискорення, обчисливши похідну швидкості за часом:

a(t) = dv/dt = d/dt(4 + 0.5t) = 0.5 м/с^2.

Тепер можемо обчислити рівнодійну силу:

ΣF = m*a = 1.5 т * 0.5 м/с^2 = 7500 Н.

Отже, рівнодійна прикладена до автомобіля сила дорівнює 7500 Н.

Объяснение:

Сподіваюсь допомогла)

Похожие вопросы