Предмет: Физика,
автор: viktoriabogdanivna69
терміново!!! завдання 6 і 8!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
8
За законом Ома, струм, що протікає через кожен резистор, можна знайти за формулою:
I = V / R,
де V - напруга джерела, R - опір резистора.
Оскільки резистори R1 і R2 з'єднані паралельно, їх загальний опір можна знайти за формулою:
1/Rпарал = 1/R1 + 1/R2,
де Rпарал - загальний опір паралельно з'єднаних резисторів.
1/Rпарал = 1/10 + 1/10 = 2/10
Rпарал = 10/2 = 5 Ом.
Таким чином, опір кола складається з послідовно з'єднаних R3 та Rпарал:
R = R3 + Rпарал = 30 + 5 = 35 Ом.
Для визначення сили струму короткого замикання можна припустити, що опір кола дорівнює нулю. Тоді струм короткого замикання становитиме:
Iкз = V / R = 10 / 0 = не визначено.
Отже, сила струму короткого замикання не визначена, оскільки в такому випадку в колі виникає нескінченно великий струм, що є неможливим.
За законом Ома, струм, що протікає через кожен резистор, можна знайти за формулою:
I = V / R,
де V - напруга джерела, R - опір резистора.
Оскільки резистори R1 і R2 з'єднані паралельно, їх загальний опір можна знайти за формулою:
1/Rпарал = 1/R1 + 1/R2,
де Rпарал - загальний опір паралельно з'єднаних резисторів.
1/Rпарал = 1/10 + 1/10 = 2/10
Rпарал = 10/2 = 5 Ом.
Таким чином, опір кола складається з послідовно з'єднаних R3 та Rпарал:
R = R3 + Rпарал = 30 + 5 = 35 Ом.
Для визначення сили струму короткого замикання можна припустити, що опір кола дорівнює нулю. Тоді струм короткого замикання становитиме:
Iкз = V / R = 10 / 0 = не визначено.
Отже, сила струму короткого замикання не визначена, оскільки в такому випадку в колі виникає нескінченно великий струм, що є неможливим.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zombak12356
Предмет: Английский язык,
автор: n9480915
Предмет: Английский язык,
автор: vikaviktorya282
Предмет: Обществознание,
автор: kjhgfvbn8
Предмет: Алгебра,
автор: statuskarfagen