Предмет: Физика, автор: murcicvitalij

Яка сила інерціїї буде діяти на людину масою 50кг, яка стоїть на платформі каруселі на відстані 80см від осі обертання, якщо карусель обертається з кутовою швидкістю 0,2 рад/с? Відповідь надати у вигляді цілого числа у системі СІ.

Ответы

Автор ответа: nastya20042256p94bgk
0

Ответ:

обчислюється за формулою:

F = mrω²

У цьому випадку, маса тіла m = 50 кг, радіус r = 0,8 м, а кутова швидкість ω = 0,2 рад/с. Підставляючи ці значення в формулу, ми отримуємо:

F = 50 кг * 0,8 м * (0,2 рад/с)² = 0,8 Н

Отже, сила інерціїї, що діє на людину, буде 0,8 Н.

Объяснение:

Похожие вопросы