Предмет: Физика,
автор: g74489043
ДАМ 20 БАЛОВ!!!!!!Якої довжини потрібно взяти ніхромовий дріт площею поперечного перерізу 0,4 мм², щоб виготовити з нього страль для плитки опором 55 Ом?
Ответы
Автор ответа:
2
Ось тільки замість L пишіть L маленьку, замітьсть A пишіть S
L = (Rρ)/A
ρ - специфічний опір матеріалу (для ніхрому це близько 1,1 x 10^-6 Ом метр),
Заміняючи в формулі дані:
R = 55 Ом
ρ = 1.1 x 10^-6 Ом метр
A = 0,4 мм² = 0,4 x 10^-6 м²
Отримуємо:
L = (55 Ом x 1,1 x 10^-6 Ом метр)/0,4 x 10^-6 м² = 151,25 метрів
Таким чином, потрібно взяти ніхромовий дріт довжиною близько 151,25 метрів, щоб виготовити стрілу для плитки опором 55 Ом.
L = (Rρ)/A
ρ - специфічний опір матеріалу (для ніхрому це близько 1,1 x 10^-6 Ом метр),
Заміняючи в формулі дані:
R = 55 Ом
ρ = 1.1 x 10^-6 Ом метр
A = 0,4 мм² = 0,4 x 10^-6 м²
Отримуємо:
L = (55 Ом x 1,1 x 10^-6 Ом метр)/0,4 x 10^-6 м² = 151,25 метрів
Таким чином, потрібно взяти ніхромовий дріт довжиною близько 151,25 метрів, щоб виготовити стрілу для плитки опором 55 Ом.
Автор ответа:
1
Ответ:
для виготовлення стрілки опором 55 Ом з ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,4 мм² потрібно взяти дріт довжиною 22 метри.
Объяснение:
Для визначення довжини ніхромового дроту потрібно скористатися формулою:
R = ρ * (L/A),
де:
R - опір дроту (в Омах);
ρ - специфічний опір матеріалу дроту (в Омах на метр);
L - довжина дроту (в метрах);
A - площа поперечного перерізу дроту (в квадратних міліметрах).
Специфічний опір ніхрому приблизно дорівнює 1,0 Ом * мм² / м, тому можна записати:
L = (R * A) / ρ
Підставляючи дані, отримаємо:
L = (55 Ом * 0,4 мм²) / (1,0 Ом * мм² / м) = 22 м
Таким чином, для виготовлення стрілки опором 55 Ом з ніхромового дроту площею поперечного перерізу 0,4 мм² потрібно взяти дріт довжиною 22 метри.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: umnoezolodce
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Fatkulinaulia2