Предмет: Химия,
автор: tasimovkh77
определи массу вещества для приготовления 500 мл 0,1 М раствора нитрата калия КNO3
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
4
Объяснение:
См = n/V(розчину) [моль/л]
n= Cm•V(розчину)= 0.1×0.5= 0.05моль
M(КNO3)= 39+14+3•16=101г/моль
m(KNO3)=n•M= 0.05•101= 5,05г
Аноним:
Добрий день! Допоможіть мені будь ласочка з хімією, завдання у моєму профілі. Буду дуже вдячна!
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: bodnara718
Предмет: Литература,
автор: kulikovaviktoria66
Предмет: Музыка,
автор: liannabarsegan379
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: konyaeva83