Предмет: Физика, автор: katerinakril953

В установці використано дві однакові лампи. Обчислите опір однієї лампи, загальний опір, напругу на кожній лампі.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: lilithvaish
3

Відповідь:

Пояснення:

це послідовне з'єднання.

1.Опір однієї лампи
R=U/I

R1=9/0.6=15

2.Загальний опір при послідовному з'єднанні: R=R1+R2
Rзаг=15+15=30

3. За показом вольтметра = 9 В
напруга на кожній лампі буде 4.5 В

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: pasat0969938064
Предмет: География, автор: katyatut09