Предмет: Химия,
автор: ane4ka123123020
Допоможіть тут не важкі завдання але мені потрібна допомога буду вдячна будьласочка ну прошу
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
1.CaO,P2O5
2.a) S+O2-->SO2
b) 2HgO-->2Hg+O2
3.a)C2H2+2H2-->C2H6
b) CS2+3O2+2SO2
4. Mr[V2O5] = Ar[V] * 2 + Ar[O] * 5 = 50.9415 * 2 + 15.9994 * 5 = 181.88 = 182
Массовая доля ванадия (V) = 101.883 : 181.88 * 100 = 56.017 %
Массовая доля кислорода (O) = 79.997 : 181.88 * 100 = 43.983 %
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: anuarkyzynazerk
Предмет: Українська мова,
автор: mashenka03525
Предмет: Математика,
автор: dinaradusembaeva21
Предмет: Алгебра,
автор: frfrie
Предмет: Математика,
автор: MilaUkraine