Предмет: Химия, автор: jrghriu43

помоигииите пожааалуйста умаааляюююююююююююююююю
Обчисліть масу алюміній гідроксиду необхідну для добування алюміній оксиду масою 35.7грам

Ответы

Автор ответа: r462y78gz5
1

Ответ:Виразимо масу Al2O3 через кількість речовини (n=m/M, де M=Mr г/моль; Mr(Al2O3)=2•Ar(Al)+3•Ar(O)=2•27+3•16=102, тому М(Al2O3)=102 г/моль):n(Al2O3)=m(Al2O3)/M(Al2O3)=35,7 г : 102 г/моль=0,35 мольЗаписуємо рівняння реакції: 2Al(OH)3=Al2О3+3H2O

співвідношенням кількості речовини обчислимо кількість речовини алюміній гідроксиду: n(Al(OH)3)/2=n(Al2O3)/1, звідсиn(Al(OH)3)=n(Al2O3)•2=0,35 моль•2=0,7 мольЗ формули n=m/M, де М=Mr г/моль, знаходимо масу m=n•MMr(Al(OH)3)=Ar(Al)+3•Ar(O)+3•Ar(H)=27+3•16+3•1=78, тому М(Al(OH)3)=78 г/мольm(Al(OH)3)=n(Al(OH)3)•M(Al(OH)3)=0,7 моль•78 г/моль=54,6 гВідповідь: m(Al(OH)3)=54,6 г.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: kipitari200