Предмет: Физика,
автор: maksimsvetlovskii200
Через металевий провідник довжиною 2 м з площею поперечного перерізу 1,2 мм2 йде струм 10 А. Напруга на кінцях провідника становить 7 В. За такими даними можна встановити, що опір цього дроту
...Ом,
а метал, з якого зроблений провідник, це
...
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Ответ:
1.4 А
Объяснение:
L=50 м
S= 0,2 мм^2
U= 6 В.
p= 1,7 10-8 Ом м. = 0.017 Ом*мм^2/м
I=?
R= p*L/S = 0.017 *50 / 0.2 = 4.25 Ом
I = U/R=6/4.25 == 1.4 А
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: serzhansymbat04
Предмет: Английский язык,
автор: 5980508i
Предмет: Информатика,
автор: sabi66808
Предмет: Геометрия,
автор: xeon87
Предмет: Математика,
автор: savazdvizkov7