Предмет: Физика,
автор: CheerokeSan
Скільки часу триває перенесення заряду 9,2 Кл при силі струму 0,8А?
Ответы
Автор ответа:
2
Час, потрібний для перенесення заряду Q через провідник зі струмом I, можна визначити за допомогою формули:
t = Q / I
У даному випадку, Q = 9,2 Кл і I = 0,8 А, тому
t = 9,2 Кл / 0,8 А ≈ 11,5 с
Отже, час, необхідний для перенесення заряду 9,2 Кл за сили струму 0,8 А, становить близько 11,5 секунд.
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: momynabubakr2011
Предмет: Английский язык,
автор: kirakosyane628
Предмет: История,
автор: jhrw5fhj7
Предмет: Физика,
автор: qzotovakateru