Предмет: Химия,
автор: nvfovwq29
помогите пожалуйста дано и решение прошу пожалуйстаа
Обчисліть масу алюміній гідроксиду необхідну для добування алюміній оксиду масою 35.7грам
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Рівняння реакції добування алюміній оксиду з алюміній гідроксиду:
2Al(OH)₃ → Al₂O₃ + 3H₂O
Молярна маса Al(OH)₃ = 78 г/моль
Молярна маса Al₂O₃ = 102 г/моль
Маса Al(OH)₃ необхідна для добування 35.7 г Al₂O₃:
1 моль Al₂O₃ = 2 моля Al(OH)₃ (з рівняння реакції)
Маса 1 моля Al₂O₃ = 102 г
Маса 1 моля Al(OH)₃ = 2 * 78 г = 156 г
Маса необхідна для добування 35.7 г Al₂O₃ = (156 г / 1 моль) * (35.7 г / 102 г) = 54.67 г
Отже, маса алюміній гідроксиду, необхідна для добування 35.7 грам алюміній оксиду, дорівнює 54.67 грам.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: raximjonxasanov13
Предмет: Химия,
автор: vladostrovskij620
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: fif4844844
Предмет: Алгебра,
автор: Valeriiiiiiiip