Предмет: Физика,
автор: vovksasa507
3. Опір мiдного дроту завдовжки 1 км, якщо його поперечний перерiз 10 мм² дорiвню... A 17 0м Б 1,7 Ом В 170 Ом г Р
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
R= 2,8 Ом
R=ρ l/S ; R=0,028×〖10〗^(-6) Ом*м×(1000 м)/(10×〖10〗^(-6) м^2 )=2,8 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: trehpon
Предмет: Алгебра,
автор: angelinagarmas40
Предмет: Литература,
автор: victori734
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним