Предмет: Химия, автор: Helen1765

Обчисліть масу метанолу,що взаємодіє з металічним натрієм,якщо при цьому виділяється водень об"ємом 4,48 л(н.у)

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
2CH3OH+2Na----->2CH3ONa+H2;
n(H2)=4,48/22,4=0,2 моль;
по ур реакции n(CH3OH)=0,4 моль;
m(CH3OH)=0,4*32=12,8 г ;


Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: gotvmen