Предмет: Математика,
автор: kisenkonatalia17
Купили три рушники, по 120грн кожний, і 5 серветок. За всю покупку заплатили 440гнр. Скільки гривень коштує одна серветка
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1 серветка коштує 16 грн
Пошаговое объяснение:
Купили три рушники, по 120грн кожний, і 5 серветок. За всю покупку заплатили 440грн.
Якщо три рушники по 120 грн, то щоб дізнатися вартість всіх рушників:
120*3=360(грн)-коштують 3 рушники
щоб дізнатися ціну серветки:
440-360=80(грн)-заплатили за 5 серветок
80:5=16(грн)-коштує 1 серветка
Автор ответа:
2
Відповідь:
1) 120*3=360 ( грн )- заплатили за рушники
2) 440-360=80 (грн)- заплатили разом за серветки
3) 80:5=16 (грн)
Відповідь: 16 грн коштує одна серветка.
Покрокове пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: beloshisdima
Предмет: Геометрия,
автор: Abobus22810
Предмет: Українська мова,
автор: savchukin
Предмет: Информатика,
автор: Moxxie23