Предмет: Химия,
автор: tso74g
Обчисли масу етанової кислоти, яка міститься в розчині масою 6,4 г з масовою часткою кислоти 20%. Визнач об'єм водню (н. у.), який можна одержати під час взаемодії кислоти, ціе маси з магніем.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m(CH3COOH) = m(р-нуCH3COOH) * w : 100% = 6,4 * 20% : 100% = 1,28 г масса етанової кислоти
1,28 г х л
Mg + 2 CH3COOH → Mg(CH3COO)2 + H2
n = 2 моль n = 1 моль
M = 60 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 120 г V = 22,4 л
V(Н2) = 1,28 * 22,4 : 120 = 0,24 л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: jojomandarinka
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Nur1kZnajja
Предмет: Другие предметы,
автор: vika36403
Предмет: Литература,
автор: lindaarianovna
Предмет: История,
автор: elenasoldatskaja