Предмет: Химия,
автор: MaRgO222222
Даю 50 балів!
Із бензену масою 15,6 г одержали бромобензен. Газ, що утворився при цьому, повністю прореагував із розчином метиламіну масою 30 г. Масова частка виходу продукту реакції бромування становить 80 %. Обчисліть масову частку метиламіну в розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
15,6 г * 0,8 = 12,48 г
маса = кількість молей * молекулярна маса
кількість молей = маса / молекулярна маса
кількість молей бромобензену = 12,48 г / 157,01 г/моль = 0,0794 моль
кількість молей метиламіну = кількість молей бромобензену = 0,0794 моль
масова частка = (маса метиламіну / маса розчину) * 100%
маса метиламіну = кількість молей * молекулярна маса
масова частка метиламіну = (0,0794 моль * 31,06 г/моль) / (30 г) * 100% = 81,6%
Отже, масова частка метиламіну в розчині дорівнює 81,6%.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: asanali090
Предмет: Английский язык,
автор: Iskandarmad81
Предмет: Другие предметы,
автор: elmaribragimov2012
Предмет: Химия,
автор: PlzHelp07
Предмет: Физика,
автор: карина6791