Предмет: Химия,
автор: vladxmara0504
Водень об'ємом 89,6 л (н.у.) змішали з киснем кількістю речовини 3 моль. Суміш підпалили. Обчисліть масу води, яка утворилась.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:кількість газу = кількість молей * газова стала * температура (у К) / тиск
кількість газу кисню = 3 моль * 8,314 Дж/(моль·К) * 273 К / 101325 Па = 67,2 л (н.у.)
об'єм водню = загальний об'єм - об'єм кисню = 89,6 л - 67,2 л = 22,4 л (н.у.)
кількість молей кисню = 1/2 * кількість молей водню = 1/2 * (22,4 л / 22,4 л/моль) = 0,5 моль
маса кисню = кількість молей * молекулярна маса = 0,5 моль * 32,00 г/моль = 16,00 г
Отже, маса води, яка утворилась при повній реакції, дорівнює 16,00 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: hyrem1610
Предмет: Информатика,
автор: hsjsishxz
Предмет: Геометрия,
автор: Uriver
Предмет: Геометрия,
автор: csgo22823
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним