Предмет: Українська мова, автор: Choo228

напишите переказ пж
Зима-чарівниця

Настає зима, і світ навколо змінюється. Морозним подихом вона зачаровує природу. Усе навколо завмирає. Голі дерева мерзнуть на холодному вітру. Тоді зима-чарівниця дарує чудові білі одежі з снігового хутра, в яких їм тепло та затишно чекати на тепло. Вона також встелює промерзлу землю пухнастою білою сніговою ковдрою, що блищить діамантами у променях яскравого сонця. Річки, озера та моря зима сковує товстою льодовою кригою, щоб вони змогли відпочити до весни. І поки природа спить, зима співає їй колискові протяжними голосами завірюхи.

Особливо казковий ліс взимку. Все навкруги біле, вкрите пухнастим м'яким снігом. На гілках дерев, особливо на широких лапах ялинок, лежать купи снігу, схожі на шапки. Всі гілки схилилися під вагою снігу. Коли сніг падає з дерева, гілка розпрямляється. Ось вже рожевіє сніг на капелюшках ялинок, а білі берізки самі стають золотаво-рожевими. Спочатку блакитні, а потім сині і фіолетові тіні лягають на сніг між дерев. Небо червоніє на заході, а зі сходу іде темрява, навіть тоненький серпок місяця вже можна побачити.

Пам’ятає зима й про людей. Їм вона дарує прекрасні візерунки на вікнах, щоб милувалися її майстерністю. Вона оберігає поля та сади, ховаючи їх під снігом від промерзання. Навесні той сніг розтане та напоїть землю для того, щоб вона щедро родила наступного літа. Зима прикрашає міста й села, посипаючи їх снігом, чіпляючи бурульки під стріхи будинків.

Зима зачаровує своєю красою. Коли вночі спостерігаєш, як великі сніжинки дружно падають з неба та кружляють у світі ліхтарів, душа співає від радості. Коли бачиш парки та ліси, засипані білим снігом, коли можеш пішки прогулятися по поверхні ріки, розумієш, що таке здатна зробити лише справжня чарівниця

Ответы

Автор ответа: rmkophol
2

Ответ:

Объяснение:

Зима настає і змінює світ навколо нас. Вона зачаровує природу морозним подихом, замерзаючи все навколо. Але зима-чарівниця також дарує світові свою власну красу. Вона одягає дерева в білі сніжні ковдри та вкриває землю пухнастим білим снігом, який блищить в сонячному світлі. Річки, озера та моря замерзають, щоб відпочити до весни. Зима співає їм колискові завірюхи.

Особливо чарівним є ліс взимку, де все вкрите білим пухнастим снігом. Ялинки та берізки стають золотаво-рожевими, а сніг віддзеркалює блакитні, сині та фіолетові відтінки. Зима дарує людям красиві візерунки на вікнах та прикрашає міста і села білим снігом.

Зима не тільки зачаровує своєю красою, але також оберігає поля та сади від промерзання. Навесні, коли сніг розтане, він напоїть землю та допоможе їй родити щедрим врожаєм. Зима приносить радість тим, хто любить гуляти в снігу та насолоджуватися її красою. Зима - це справжня чарівниця, яка зачаровує світ своєю красою.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: gracevmaksim127
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ekatZ12041
Предмет: Русский язык, автор: miamiller666


СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА
Укажите варианты ответов, в которых дано верное объяснение написания выделенного слова. Запишите номера этих ответов без пробела
1)1. ИСКАЗИТЬ — "С" пишется в приставке в конце перед звуком, обозначающий глухой.
2. СВАРЕНА (морковь) — краткая форма включает в себя такое же количество букв Н, как и полная.
3. ПРИЛОЖЕНИЕ — буква безударного чередующегося гласного в корне слова зависит от его лексического значения.
4. БЕРЕЧЬ — в глаголах изъявительного наклонения после шипящих всегда пишется мягкий знак.
5. ОТКУДА-НИБУДЬ — в наречиях с суффиксом -НИБУДЬ всегда пишется дефис.
2)ЮЧЕНЫ – краткое страдательное причастие, пишется всегда одна «Н».
1. РАСПРАВИТЬ – на конце приставки пишется «С», так как далее следует глухой согласный звук.
2. ДВИЖИМЫЙ –в суффиксах страдательных причастий настоящего времени, образованных от глаголов первого спряжения, пишется буква «И».
3. ПИРОВАТЬ – безударная чередующаяся гласная в корне слова. Пишется буква «И», так как отсутствует суффикс «А».
4. ПРЕГРАДИТЬ – приставка имеет значение «неполнота действия»
3)1.  РАСТОПТАТЬ — в корне слова с чередующейся гласной перед -СТ пишется буква А.
2. ОБОЗНАЧЬ (направление) — буква Ь обозначает грамматическую форму повелительного наклонения глагола.
3. ВОЗГОРЕТЬСЯ — на конце приставки перед буквой, обозначающей глухой согласный, пишется буква З.
4. МУЧЕНИЦЫ — в окончании имени существительного после Ц пишется буква Ы.
1.  РАСТОПТАТЬ — в корне слова с чередующейся гласной перед -СТ пишется буква А.
2. ОБОЗНАЧЬ (направление) — буква Ь обозначает грамматическую форму повелительного наклонения глагола.
3. ВОЗГОРЕТЬСЯ — на конце приставки перед буквой, обозначающей глухой согласный, пишется буква З.
4. МУЧЕНИЦЫ — в окончании имени существительного после Ц пишется буква Ы.

Предмет: Алгебра, автор: FireBublik123