Предмет: Химия,
автор: kausar61881
Баллона 30кг суйык хлор бар . Калыпты жагдайда хлордын осы массасы кандай колем алады?
Ответы
Автор ответа:
0
m(Cl2) = 30кг= 30×1000= 30000 г
M(Cl2)= 35.5×2 = 71 г/моль
nC(l2)= n÷M= 30000÷71 =422.5 моль
V(Cl2)= n×Vm= 422.5моль×22.4моль-¹= 9464 литр
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: tanaakovenko420
Предмет: Литература,
автор: rjffjr106
Предмет: Алгебра,
автор: rubinnikita88
Предмет: Информатика,
автор: ojkl53
Предмет: Химия,
автор: qE31413