Предмет: Химия, автор: eddewwss

У якій масі 5%-ного розчину міститься 6,02⋅10 23 молекул азотної кислоти
HNO3?

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

n(HNO3)=N/Na = 6.02•10²³/6.02•10²³=1моль

M(HNO3)=1+14+3•16=63г/моль

m(HNO3)=n•M=1•63=63г

w(HNO3)=m(HNO3)/m(розчину)

0.05=63/m(розчину)

m(розчину)= 63/0.05=1260г

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Vanessaman