Предмет: Другие предметы,
автор: albertberlin1954
На тіло масою 1 кг, яке рухається з швидкістю 5 м/с, діють протягом 3 с з силою 5 Н В напрямку руху. Чому дорівнює кінцева швидкість руху тіла?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Для вирішення цієї задачі використовується другий закон Ньютона:
F = ma
де F - сила, що діє на тіло, m - маса тіла, a - прискорення, що зазнає тіло.
У даному випадку, тіло має масу m = 1 кг та рухається зі швидкістю v1 = 5 м/с. Сила, що діє на тіло, дорівнює F = 5 Н.
Протягом часу t = 3 с на тіло діє постійна сила, тому ми можемо використати формулу для рівномірного прискореного руху:
v2 = v1 + at
де v2 - кінцева швидкість, a - прискорення, що зазнає тіло.
Знайдемо прискорення тіла:
F = ma
a = F/m = 5 Н / 1 кг = 5 м/с²
Тепер можемо обчислити кінцеву швидкість:
v2 = v1 + at = 5 м/с + 5 м/с² * 3 с = 20 м/с
Отже, кінцева швидкість руху тіла дорівнює 20 м/с.
Пояснення:
Похожие вопросы