Предмет: Информатика, автор: lizzzilizzzi16

2. Створіть проект, щоб Рудий кіт обійшов Сцену і в кожно- му куті повідомив протягом 3 с, де він знаходиться. Перед початком виконання проєкту розмістіть виконавця в лівому верхньому куті Сцени. Задайте його початковий напрямок праворуч відповідною командою у проєкті. Збережіть про- єкт у вашій папці у файлі з іменем завдання 5.3.2. 3. Створіть проект, щоб Рудий кіт намалював на Сцені два прямокутники різних розмірів і різних кольорів сто- рiн кожного. Збережіть створений проєкт у вашій папці у файлі з іменем завдання 5.3.3. 4. Відкрийте проект з іменем вправа 5.3-1, який ви ство- рили під час виконання Працюємо з комп'ютером. Змі- ніть цей проект так, щоб було намальовано рівносторонній трикутник зі сторонами різних кольорів (довжина сторо- ни 100 кроків). Збережіть створений проєкт у вашій папці у файлі з іменем завдання 5.3.4. F D: W​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: sofaledi1102
2

Ответ:Всё в файле

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: andreykorotich64
Напишіть декілька речень про:
Початок,основну думку,кінцівку в цьому тексті.



Кажуть, це було в Лівійській пусте лі. Автобус із туристами мчав новою автострадою, що розсікала пустелю на два попелясто-жовті крила. Над без країм морем сипучих пісків підносилися де-не-де вже звичні піраміди, які, зда валося, своєю вічністю перевищують це піщане мовчання.

Водія попросив зупинитися високий чоловік. Шелестіли піски. Здивовано дивилися туристи на цього інтелігент ного дивака, якому раптом заманулося зупинити автобус серед пустелі. Чоло- вік рішуче простував піщаними хвиля- ми й зупинився біля піраміди. Усе це він зробив настільки просто звично, немовбито все життя провів в одному з бедуїнських племен. за надто зосереджений, заглиблений у себе, чоловік раптом заспівав. Це була українська пісня відомий романс на слова Лесі Українки.Туристи, висипавши з автобуса, слухали. Певно, рідко кому в житті доводилося слухати спів такої дивної експресії, такої розкованості в душевної якості - душа співака була наодинці не з Лівійською пустелею, а сам на сам з душею Лесі Українки.
Треба було бути справжнім, непід- робним актором, щоб зважитися на таку імпровізацію - не злякатися штучності. Треба було мати такий голос, щоб викликати з пустелі душу поетеси і переконати вже не здивованих, а зачарованих випадкових супут- ників своїх в абсолютній необхідності такого виклику. Треба було любити так її - Лесю Українку. Цим актором був народний артист Борис Гмиря.
Борис Гмиря носив у душі образ поетеси завжди, але звучання гарячо- го вітру пустелі викликало його настільки відчутно й мимовільно, що він не міг не заспівати «Стояла я і слухала весну (І. Драч).
Предмет: Русский язык, автор: klementevda73