Предмет: Физика,
автор: platon4ik0104
В гідравлічній машині на малий поршень площею 3,5 см2 поклали вантаж масою 14 кг. Яка площа великого поршня, якщо на нього діє сила 2,8 кН. g=10 Н/кг. Відповідь подайте в см2
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 70см²
Объяснение:
Дано:
S1=3,5см²
m=14кг
F2=2,8кН=2800Н
g=10Н/кг
--------------
S2-?
Согласно закона Паскаля:
F1/S1=F2/S2
F1=mg
Отсюда:
S2=F2*S1/(mg)=2800*3,5/(14*10)=70см²
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Arina20234
Предмет: Физика,
автор: HelpSDomashkoyPlease
Предмет: Химия,
автор: lizunchik1123
Предмет: Английский язык,
автор: Miss778