Предмет: Химия,
автор: dashassss14
СРОЧНО!!!!
Зазнач молекулярну масу сполуки поліетилену, якщо молекула містить
820 структурні ланки.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
22 965 г/моль.
Объяснение:
Молекулярна маса поліетилену залежить від кількості мономерних одиниць, з яких складається полімер. У поліетилені кожна мономерна одиниця є етиленом (C2H4), тому молекулярна маса поліетилену може бути обчислена, використовуючи молекулярну масу етилену та кількість етиленових мономерів у полімері.
Молекулярна маса етилену дорівнює:
2 * атомна маса вуглецю + 4 * атомна маса водню = 2 * 12.01 г/моль + 4 * 1.01 г/моль = 28.05 г/моль
Так як у поліетилені 820 етиленових мономерів, то загальна молекулярна маса поліетилену буде:
820 * молекулярна маса етилену = 820 * 28.05 г/моль = 22 965 г/моль.
Отже, молекулярна маса поліетилену з 820 структурними ланками становить 22 965 г/моль.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mariamishalamberidze
Предмет: Алгебра,
автор: meruertabdimalik68
Предмет: История,
автор: ikryvoboroden
Предмет: История,
автор: alina4121