Предмет: Химия, автор: murkisa23

При повному згорянні 20 мл вуглеводню утворилося 100 мл вуглекислого газу і 120 мл води.Виведіть формулу вуглеводню,будь ласка)

Ответы

Автор ответа: velinter
0

Ответ:

C2H6

Объяснение:

100 мл вуглекислого газу = 100/22.4 = 4.46 моль CO2

120 мл води = 120/18 = 6.67 моль H2O

4.46 моль CO2 = 4.46 моль вуглеводню

6.67 моль H2O = 3.335 моль вуглеводню

4.46 моль вуглеводню = 4.46 / 1.49 = 2.99 моль C2H6

Відповідь: C2H6.


murkisa23: спасибо)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nailya011252
Предмет: Математика, автор: Alina782007