1. «Українське питання» в європейській політиці 1920—1930-х р.
Треба зараз
Ответы
Період 1920-1930-х років був важливим для України, оскільки саме в цей час відбувалися важливі зміни в європейській політиці, які безпосередньо стосувалися українського питання.
Після закінчення Першої світової війни було укладено договір Версалю, який передбачав низку змін в Європі. Україна стала незалежною державою в складі радянського союзу, але зарубіжні українці продовжували боротися за визнання незалежності України та за збір земель, на яких проживали українці.
Один з важливих етапів у боротьбі за українську незалежність став період 1920-1930-х років, коли українські націоналісти створювали свої організації в Європі та проводили різноманітні акції. Також у цей час українське питання стало предметом розгляду на міжнародних форумах. На Женевській конференції 1922 року було запропоновано створити Міжнародну українську комісію, яка мала займатися вивченням політичної ситуації в Україні. У 1930-х роках українські націоналісти проводили акції в Європі, включаючи бомбові підриви, з метою привернення уваги світової громадськості до української справи.
Проте, незважаючи на активність українських націоналістів, більшість країн світу продовжувала визнавати Україну як частину Радянського Союзу.