Предмет: Физика, автор: ulia77804

За напруги на лампочці 120В сила струму в ній 500мА.визначте опір лампочки. Якою буде сила струму в лампочці якщо напругу зменшити вдвічі.

Ответы

Автор ответа: Reverw
0

Ответ:

R=240 Ом I2=0,25А

Пояснення: Розв'язання:

Дано: I=U/R

U1=120В. R1=U1/I1

I1=500мА=0,5А. R=120В/0,5А=

Знайти: =240 Ом

R. I2=I1/2

I2. I2=0,5/2=

0,25

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kimsofia82