Предмет: История, автор: barancuka

Охарактеризуйте державний устрій Франції за часів Третьої республіки, використовуючи схему на с. 126.
Фото схемы стор. 126

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Artem54676
2

Відповідь:

Третя республіка у Франції існувала з 1870 по 1940 роки. Державний устрій Франції за часів Третьої республіки можна охарактеризувати наступним чином:

Президентська республіка: Франція зберегла президентський устрій, де головою держави був президент. Президент обирався народом на сім років і мав значні повноваження, включаючи можливість розпуску парламенту, призначення уряду і глави військових департаментів.

Парламентська система: Влада в країні була розділена між президентом і парламентом, який складався з двох палат: Сенату і Палати депутатів. Сенат складався з представників місцевих рад і обирався на дев'ять років, Палата депутатів обиралася народом на три роки.

Республіканський устрій: Після падіння Наполеона III Франція перетворилася на республіку. У цей час у країні була активна політична опозиція, включаючи республіканців, соціалістів та радикалів.

Розвиток муніципальної влади: Значна увага була приділена розвитку муніципальної влади. Місцеві ради обиралися народом і мали значні повноваження в управлінні містами та сільськими районами.

Економічні реформи: З часів Третьої республіки були здійснені великі економічні реформи, зокрема була залучена іноземна інвестиція, розвинені механічні виробництва і створені банки. У 1880-х роках було прийнято законодавство, яке забезпечувало безкоштовну освіту та підтримку

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kristina42950
Предмет: История, автор: mondaysix2001
8.Смогли ли междоусобная борьба и внешние угрозы в 15 в. ослабить позиции и авторитет Московского княжества?
A) Пока была сильна Орда, сильной была и Москва, монгольские ханы защищали Москву от любых неприятностей – внешних и внутренних.
Б) Междоусобная борьба ещё больше укрепила Московское княжество, был сделан важный шаг к государственному строительству — признана необходимость единовластия великого князя.
В)Авторитет Москвы вырос благодаря экономическому и политическому упадку её главных соперников.

9. Кто возглавил новгородских бояр против Москвы за подписание договора с королём Казимиром 4?
А)Ольгерд
Б)Андрей Полоцкий
В) Дмитрий Брянский
Г) Марфа Посадница

10.Возможна ли была борьба за независимость и политическое единство Руси без её духовного возрождения?
А)Руси не надо было бороться за независимость - правление веротерпимых монгольских ханов и мудрость московских князей спасали Русь от внешней угрозы.
Б) В политической борьбе главную роль играют расчёт, хитрость и гибкость политиков, а также наличие средств для подкупа более сильного соперника.
В) Духовное возрождение подготовило русский народ к объединению и воспитать
новое поколение правителей, способных бороться за независимость против западной и восточной агрессии.​