Предмет: География,
автор: Abobysus
Дати відповідь на питання:
ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 30 БАЛОВ
а. За давньою традицією моряки, що потерпають від лиха в океані, кидають у воду пляшку. У ній — крик про допомогу або слова прощання. Але ця «морська пошта» використовується не тільки у такий спосіб. Жителі островів Зондського архіпелагу, що в Індійському океані, «надсилають» свої листи в закритих пляшках, які кидають в океан. Пароплави заходять на острови лише один раз на тиждень, а рух океанічної води доставить листи з одного острова на інший лише за одну добу.
б. Майже всі окраїни Тихого океану є областями сильних землетрусів, що відлунюються в океані моретрясіннями та гігантськими хвилями. За швидкістю руху ці хвилі можуть посперечатись із реактивним літаком.
в. Недоброю славою в моряків користується смуга океану між 40° пд. ш. та 60° пд. ш. Тут дуже часто «гуляють» циклони, що сприяють активному руху води. Суходолу, який міг би пригасити цей рух, у Південній півкулі дуже мало. Саме тому ці широти отримали назву «ревучих сорокових».
г. У Голландії кожна ділянка землі коштує дуже дорого. Країна розташована на низинних пологих берегах. І тому жителі ведуть із морем постійну багатовікову боротьбу. Вони будують для цього дамби, щоб море під час руху води не розливалося у ширину, затоплюючи великі площі землі, а піднімалось угору, уздовж стіни дамби. Про який вид руху води йдеться?
3. Використовуючи фізичну карту океанів, позначте течії: Лабрадорську, Перуанську, Гольфстрім, Північноатлантичну, Західних Вітрів.
Приложения:
berdnikov891959:
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ С ЭТИМ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ.
- а. За давньою традицією моряки, що потерпають від лиха в океані, кидають у воду пляшку. У ній — крик про допомогу або слова прощання. Але ця «морська пошта» використовується не тільки у такий спосіб. Жителі островів Зондського архіпелагу, що в Індійському океані, «надсилають» свої листи в закритих пляшках, які кидають в океан. Пароплави заходять на острови лише один раз на тиждень, а рух океанічної води доставить листи з одного острова на інший лише за одну добу.
- Тут йдеться мова про Північну пасатну течію.
- б. Майже всі окраїни Тихого океану є областями сильних землетрусів, що відлунюються в океані моретрясіннями та гігантськими хвилями. За швидкістю руху ці хвилі можуть посперечатись із реактивним літаком.
- Тут мова йде про цунамі, які утворюються в результаті сильного підводного землетрусу.
- в. Недоброю славою в моряків користується смуга океану між 40° пд. ш. та 60° пд. ш. Тут дуже часто «гуляють» циклони, що сприяють активному руху води. Суходолу, який міг би пригасити цей рух, у Південній півкулі дуже мало. Саме тому ці широти отримали назву «ревучих сорокових».
- Тут йде мова про Антарктичну циркумполярну течію, яка утворилася в цих широтах завдяки постоянним дуже сильним вітрам.
- г. У Голландії кожна ділянка землі коштує дуже дорого. Країна розташована на низинних пологих берегах. І тому жителі ведуть із морем постійну багатовікову боротьбу. Вони будують для цього дамби, щоб море під час руху води не розливалося у ширину, затоплюючи великі площі землі, а піднімалось угору, уздовж стіни дамби. Про який вид руху води йдеться?
- Тут мова йде про повені.
- 3. Використовуючи фізичну карту океанів, ми позначили течії:
- 1) Лабрадорську,
- 2) Перуанську,
- 3) Гольфстрім,
- 4) Північноатлантичну,
- 5) Західних вітрів.
Объяснение.
Карта дана нижче у додатку
#SPJ1
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: МХК,
автор: Diflymo
Предмет: История,
автор: valimova50
Предмет: Английский язык,
автор: olessya20
Предмет: Алгебра,
автор: dmutrogavruk47