Предмет: Физика, автор: panikal

ПОЛНОЕ РЕШЕНИЕ ПРОШУ
Відстань між містами 6тис. км.
літак пролетів 4 тис. км зі швидкістю 800 км/год, зробив посадку,через 3год вилетів і за 4 год долетів до пункту призначення,зайти середню швидкість літака

Ответы

Автор ответа: Slavik29sens
2

Ответ:

500 км/год

Объяснение:

Уся відстань 6000км    S=6000       S1=4000 (за умовою задачі)  швидкість руху V1-800км/год(за умовою)  тоді час польоту цієї відстані буде  4000:800=5 год

 3 години заправка і ще 4 години польту  , t∑=t1+t2+t3⇒5+3+4=12год

тоді середня швидкість літака на відстані 6000км буде:  V=S/t∑⇒6000/12=500 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: artemoc2023
Предмет: Математика, автор: bezazievamerem
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aldabergenovdidar