Предмет: Физика,
автор: fufhcjci
Помогите пожалуйста даю 30 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Масса бетонної плити m = 1 т = 1000 кг.
Ускорення a = 1 м/с^2.
Прискорення вільного падіння g = 10 м/с^2.
Для піднімання платформи з ускоренням застосовується другий закон Ньютона, який стверджує, що сила, необхідна для зміни руху тіла, дорівнює масі тіла, помноженій на ускорення:
F = m * a
F = 1000 кг * 1 м/с^2 = 1000 Н (ньютон)
Отже, сила, необхідна для піднімання бетонної плити масою 1 т з ускоренням 1 м/с^2, дорівнює 1000 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Raushanbukenova1
Предмет: Математика,
автор: sulejmansaken810
Предмет: Английский язык,
автор: nata86538
Предмет: Другие предметы,
автор: podrezovanton82
Предмет: Математика,
автор: mrglauzed