Предмет: Физика, автор: sofiaholodova8

2. Тіло масою 50 кг, рухаючись з прискоренням 2 метри за секунду в квадраті, штовхає інше тіло та надає йому прискорення 5 метрів за секунду в квадраті. Знайти масу цього тіла. Тертя не брати до уваги.

СРОЧНОО!!!!!
100 БАЛОВ!!!!​

Ответы

Автор ответа: sahnomaksim114
1

Ответ:

маса другого тіла дорівнює 20 кг.

Объяснение:

Застосуємо закон Ньютона про дії та протидії:

F = ma

де F - сила, що діє на тіло, m - маса тіла, a - прискорення тіла.

В першому випадку, тіло масою 50 кг має прискорення 2 м/с². Таким чином, сила, що діє на тіло, є:

F = m₁a₁ = 50 кг × 2 м/с² = 100 Н

У другому випадку, ця ж сила діє на інше тіло, що має прискорення 5 м/с². Ми не знаємо масу цього тіла, тому позначимо його як m₂:

F = m₂a₂ = 100 Н

a₂ = 5 м/с²

З цих двох рівнянь можна отримати масу другого тіла:

m₂ = F/a₂ = 100 Н / 5 м/с² = 20 кг

Отже, маса другого тіла дорівнює 20 кг.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: masakomarova532