Предмет: Химия,
автор: nikita2008g
В результаті розчинення сульфур(IV) оксиду SO2 у воді утворилась сульфітна кислота. Установи масу сульфур(IV) оксиду, який вступить у взаємодію з 3 моль води:
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ 192 (г)
Объяснение:
Дано. M(SO2) = 64(г/моль)
n(SO2) = 3моль m(SO2) = 64*3 = 192(г)
m(SO2) -?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: bmw557599
Предмет: Русский язык,
автор: nasibadjamaldinova
Предмет: Русский язык,
автор: Otvetchikkk
Предмет: Английский язык,
автор: Islam2007207
Предмет: Химия,
автор: kseniaurovskaa299