Предмет: История, автор: labunskasofiia

Оцініть рівень наукових знань середньовічної людини?
Всесвітня історія 7 класс

Ответы

Автор ответа: grus123
4

Відповідь:

Пояснення:

Наукові знання середньовічної людини дуже різнилися залежно від часового періоду та географічного розташування. Загалом, наукові знання середньовічного періоду були обмежені браком доступу до інформації, обмеженими технологіями та суспільними поглядами, які не надавали особливого значення науковим дослідженням.

У період раннього середньовіччя, з 5 по 10 століття, наукові знання значною мірою ґрунтувалися на вченнях давніх греків і римлян. Були певні досягнення в галузі медицини та астрономії, такі як розвиток перших лікарень та обсерваторій в ісламському світі. Однак більшість наукових знань обмежувалася вивченням природних явищ і не передбачала експериментів чи розробки нових технологій.

До періоду високого середньовіччя, з 11 по 13 століття, відбулися деякі значні досягнення в науці, особливо в галузі математики та оптики. Такі вчені, як Аль-Хорезмі, Леонардо Фібоначчі та Роджер Бекон зробили значний внесок у ці галузі. Крім того, по всій Європі були засновані університети, які стали місцем, де вчені могли навчатися та обмінюватися ідеями.

Однак, наукові знання в середньовічний період часто гальмувалися домінуючими релігійними та філософськими переконаннями того часу. Церква мала великий вплив на наукові дослідження, а наукові ідеї, які вважалися такими, що суперечили релігійним вченням, часто придушувалися. Крім того, суспільне ставлення до наукового пошуку часто було негативним, багато людей вважали, що прагнення до знань заради них самих є безглуздим або навіть гріховним.

Загалом, незважаючи на те, що в середньовіччі відбулися деякі помітні досягнення в науковому пізнанні, обмеження того часу означали, що наукове пізнання часто обмежувалося і гальмувалося суспільними поглядами і релігійними переконаннями.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nashpavlik731
Предмет: Русский язык, автор: milkisnasta
СРОЧНО!!! 38 БАЛЛОВ ПОСТАВЛЮ СПАСИБО
Эта история таинстве(н,нн)а, тяжеле(н,нн)ый мешок, поэма загадоч(н,нн)а, торжестве(н,нн)ое обещание, стари(н,нн)ая картина, ветре(н,нн)ая погода, пря(н,нн)ый вкус, кожа(н,нн)ый ремень, румя(н,нн)ые щеки, местность пусты(н,нн)а, овчи(н,нн)ый тулуп, овся(н,нн)ая каша, карма(н,нн)ые часы, око(н,нн)ое стекло, довое(н,нн)ые постройки, из-за соломе(н,нн)ых крыш.., улица дли(н,нн)а, совреме(н,нн)ый взгляд, деревя(н,нн)ый боч..нок, серебря(н,нн)ое ожерел..е, пусты(н,нн)ый берег, серебря(н,нн)ое колечко, солов..и(н,нн)ый сад, глиня(н,нн)ый кувшин, каме(н,нн)ое здание, тума(н,нн)ый взгляд, ваго(н,нн)ое депо, тюле(н,нн)ий жир, безветре(н,нн)ый день, масля(н,нн)ые краски, гуси(н,нн)ая шея, , ю(н,нн)ый спортсмен, сви(н,нн)ой хрящ.., торжестве(н,нн)ый обед, ветря(н,нн)ые мельниц.., гости(н,нн)ый двор, змеи(н,нн)ый яд, багря(н,нн)ый закат, драгоце(н,нн)ый камень, чугу(н,нн)ая сковорода, болезне(н,нн)ый вид, бесчувстве(н,нн)ый поступок, внутре(н,нн)ий голос, стекля(н,нн)ая витрина, родстве(н,нн)ые отношения, исти(н,нн)ое ра..каяние, кури(н,нн)ый почерк, почте(н,нн)ый покупатель, комари(н,нн)ый укус, ледя(н,нн)ое мороженое, искусстве(н,нн)ый инте(л,лл)ект, требования зако(н,нн)ы, нравстве(н,нн)ое содержание, урага(н,нн)ый ветер, совет цене(н,нн), лошади(н,нн)ое ржанье.
Предмет: Математика, автор: DanilHarchenkoYt