Предмет: Физика,
автор: r8501308
Помогите пожалуйста. Даю 30 балов!!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Для розв'язання цієї задачі ми можемо використати формулу відносної швидкості:
v = v1 - v2,
де v - швидкість електрона відносно нерухомої системи відліку (СВ), v1 - швидкість електрона відносно ядра, а v2 - швидкість ядра відносно СВ.
Відносно СВ, ядро рухається зі швидкістю 0,4 с, тому v2 = 0,4 с.
Відносно ядра, електрон рухається зі швидкістю 0,8 с, протилежно до напряму руху ядра. Отже, відносно СВ, швидкість електрона становить:
v = v1 - v2 = 0,8 с - 0,4 с = 0,4 с.
Отже, швидкість електрона відносно нерухомої СВ становить 0,4 с.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: rtxoov
Предмет: География,
автор: grezkatya
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: ivanzotov25