Предмет: История, автор: kricvlad311

Помогите! К/Р Даю 50Б
3.Виконайте завдання за історичною картою:

а) визначте територію Української Держави періоду Гетьманату Павла

Скоропадського;

б) окресліть декларовані Актом злуки межі УНР;

в) простежте напрямок Другого Зимового походу Армії УНР;


4. Пригадайте, з якими політичними режимами пов’язані «червоний» та «білий

терор». Визначте їхні передумови, зміст і наслідки для України

6. як на українську культуру та повсякденне життя українців

впливали події 1914-1921 рр

7. чому боротьба українців за відновлення національної державності

завершилася поразкою. Чи був можливий інший сценарій розвитку подій?

Відповідь обґрунтуйте


kricvlad311: Надо хотя б на 2 вопроса ответ
kricvlad311: Помогите, бо не шарю за историю

Ответы

Автор ответа: vlad240306
5

Відповідь:

Пояснення:
3.

a) Територія Української Держави періоду Гетьманату Павла Скоропадського складалась з південної частини колишньої Херсонської губернії, Катеринославської губернії та частини Таврійської губернії (зараз це приблизно територія сучасної Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та частково Кіровоградської областей).

б) Актом злуки, прийнятим 22 січня 1919 року, було декларовано об'єднання УНР та ЗУНР, і визначені наступні межі УНР: на півночі - західна межа Білоруської Народної Республіки, на півдні - південна межа Таврійської губернії, на заході - західна межа Галичини, на сході - Волга та Волгодонська затока.

в) Другий Зимовий похід Армії УНР почався в лютому 1919 року з метою звільнення Києва від більшовицьких військ. Напрямок походу був з півночі на південь, через Житомир, Київ, Полтаву та Катеринослав.

4.

"Червоний терор" пов'язаний з комуністичним режимом, який встановився в Радянському Союзі в 1917 році. Він був спрямований проти політичних опонентів та тих, хто не підтримував революцію. В результаті були розстріляні тисячі людей.

"Білий терор" пов'язаний з білогвардійським режимом, який утворився під час Громадянської війни в Росії. Він був спрямований проти комуні.

6.Події 1914-1921 років суттєво вплинули на українську культуру та повсякденне життя українців. Перш за все, цей період був часом значних змін у соціально-економічній сфері, що вплинуло на культурне життя. З одного боку, поява української держави сприяла зміцненню національної самосвідомості і розвитку української культури.

7.Боротьба українців за відновлення національної державності завершилася поразкою через різні фактори, включаючи зовнішній тиск, внутрішню політичну нестабільність, і відсутність достатньої підтримки з боку світової спільноти.

Проте, можливий інший сценарій розвитку подій, якщо були б здійснені інші політичні кроки та здобуті підтримка з боку зарубіжних партнерів. Наприклад, якщо українські лідери змогли б забезпечити більшу єдність серед українців і залучити більше підтримки з боку національних менших народів, а також якщо була б досягнута компромісна угода з більшістю національних меншин, можливо, що боротьба була б успішною.

Також, якби світова спільнота більше підтримувала українську державність і виявляла більшу готовність стати на захист прав українців, то боротьба можлива була б успішнішою.

Однак, важливо зазначити, що це лише гіпотетичний сценарій, і на даний момент історія склалася таким чином, що Україна залишається незалежною державою, хоча і стикається з великими викликами та труднощами.


kricvlad311: Спасибо ограмное!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bekarystanovaalfia30
Предмет: Литература, автор: magid8157