Предмет: Химия,
автор: salenko230800p8w4r9
Знайти масу солі, що утворилася в результаті зливання 50 г нітратної кислоти та розчину калій гідроксиду масою 150 г, з масовою часткою речовини 8%.
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
m(HNO3) = 50 г
m(р-ра KOH) = 150 г
w(KOH) = 8% = 0,08
m(KNO3) - ?
Решение:
m(KOH) = 150 г · 0,08 = 12 г
n(KOH) < n(HNO3) => HNO3 в избытке
по УХР: n(KOH) = n(KNO3)
x = 12 г · 101 г/моль : 56 г/моль = 21,64 г
Ответ: 21,64 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: fedorenkonastya08
Предмет: Русский язык,
автор: elena201189
Предмет: Русский язык,
автор: medinaemirkuds
Предмет: Музыка,
автор: muzaffarhonakabirov
Предмет: Литература,
автор: apylaev1978